62 відгуків
+380 (50) 450-88-77
+380 (98) 460-88-77
+380 (67) 130-88-77
Лобове, бокове, заднє скло - продаж, заміна, ремонт та виготовлення від компанії "АВТОСКЛО"

ЯК ПОМІНЯТИ СКЛО НА КЛАСИКУ ВАЗ 2101-21099

ЯК ПОМІНЯТИ СКЛО НА КЛАСИКУ ВАЗ 2101-21099
ЯК ПОМІНЯТИ СКЛО НА КЛАСИКУ ВАЗ 2101-21099
У статті детально описано порядок і послідовність заміни вітрового і заднього скла ваз 2107. Також описано призначення та типи лобових стекол. Дані корисні поради не тільки встановлення, але і за обслуговування цього важливого конструктивного елемента автомобіля.
ПРИЗНАЧЕННЯ ВІТРОВОГО І ЗАДНЬОГО СКЛА АВТОМОБІЛЯ
Банальне питання: «чи Можна їздити на автомобілі без лобового або заднього скла?». Відповідь дуже проста: «Звичайно можна». Але в цьому випадку ви отримаєте максимальний дискомфорт всередині салону автомобіля. Вітер, пил, будь-які опади будуть спрямовані в салон, і температура повітря в ньому буде такою ж, як і на вулиці. Крім цього, в салон полетять різні комахи і навіть птахи, і каміння з-під коліс попереду йде транспорту. А про те, як виглядає машина без стекол, навіть і мови не може бути. Захист водія автомобіля і його пасажирів від зовнішніх фізичних і погодних факторів, саме це і є основним призначенням вітрового і заднього скла.
ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ АВТОМОБІЛЬНИХ СТЕКОЛ
Сучасні автомобільні скла виготовляються з застосуванням високих технологій. Від простого скла, вони відрізняються досить високою міцністю і специфічними конструктивними особливостями. Саме ці конструктивні особливості дозволяють убезпечити учасників автомобільного руху від травм в момент аварійної ситуації.На сьогоднішній день існує два види скла у плані вищезазначеного призначення – це триплекс і сталініт. У сучасних модифікаціях автомобілів, технологія триплекс стала переважаючою для виготовлення вітрових і задніх стекол. Також її використовують для бічних стекол і скла люків. Триплекс в перекладі з латині означає «потрійний» і передбачає багатошарове виконання скла, а саме – з двох і більше шарів органічного або силікатного скла. Такі конструкції склеюються між собою за допомогою спеціальної плівки з подальшим пресуванням під температурою. У момент руйнування таке скло не розбивається на скалки з гострими краями і розбиті частини його залишаються на поверхні плівки.Сталініт – це загартоване скло, яке нагрівається до певної температури і потім поступово і рівномірно охолоджується в повітряному потоці. При руйнуванні такого скла утворюється безліч осколків з затупленими кромками і вони, як правило, при аварії завдають мінімальної шкоди водієві і пасажирам. Скла такого типу мають меншу застосування на сучасних автомобілях. Найбільшою спокусою їх установки на автомобілях є їх ціна. Увага: При купівлі нового скла слід звертати увагу на його маркування. Це необхідно для того, щоб уникнути придбання виробів виконаних кустарним способом. Маркування гравірується або наноситься з допомогою хімічного травлення, має чорний колір і знаходиться в нижньому правому куті (дивіться фото нижче).
ЯК ПРАВИЛЬНО ВИДАЛИТИ ЛОБОВЕ СКЛО
Демонтаж автомобільного скла ВАЗ
Перш ніж поставити нове скло, дуже важливо правильно виконати видалення старого дефектного скла. На увазі мається основне завдання – не пошкодити посадочні кромки віконного роз'єму. Для цього необхідно: За допомогою плоскої викрутки або воротка, зняти замок з розпірного клина, який знаходиться посередині в нижній частині кріплення скла. Далі, клиноподібна вставка акуратно вилучається вручну. Вона розташована по всьому периметру скла. Потім необхідно застелити капот машини м'якою тканиною. Обережним натисканням по верхніх кутах скла, з боку салону видавити його назовні. Зняти гумове ущільнення і прочистити від бруду інсталяційний паз по всьому периметру віконного отвору. Так знімається лобове скло на автомобілі ВАЗ – класика. Якщо вас цікавить питання: «як зняти заднє скло на ваз 2107?», то відповідь буде однозначною. Саме так, але тільки треба від'єднати контакти обігріву заднього скла. Видаливши старе дефектне скло, після ретельного очищення посадочних кромок, можна приступати до установки нового скла. Рекомендація: Не викидайте старе пошкоджене скло. Воно може стати в нагоді надалі при фарбуванні автомобіля. Послідовність встановлення лобового скла ВАЗ 2107
Встановлення скла краще виконувати вдвох. Тому вам доведеться запросити до себе в помічники тямущого товариша. Скло досить широке і одному встановлювати його складно. Для заміни скла необхідно підготувати наступне: Нове скло. Гумове ущільнення. Перед установкою його обов'язково необхідно очистити від бруду і пилу Замкову декоративну смугу. Капроновий шнур, товщиною не більше 3-4 мм і довжиною 4 метри. Більш наочно послідовність заміни вітрового скла на автомобілях марки ВАЗ продемонстровано в наступному відео:
Встановлювати скло потрібно в такій послідовності: насамперед необхідно встановити на склі гумове ущільнення. Потім в гумове ущільнення, у відповідний паз вставляється замкова смуга. Далі, в торці, по всьому периметру ущільнення зміцнюється капроновий шнур. Його необхідно укладати в самий глибокий паз, як можна щільніше і з натяжкою по кутах. Кінці повинні зійтися посередині, в нижній частині скла. Потім беремо скло і встановлюємо його нижньою кромкою в посадковий паз віконного отвору. Затем, лёгкими нажатиями полностью заводим стекло в оконный проём по всему периметру. Один человек садится в салон автомобиля и будет вытягивать шнур. Другой человек снаружи, несильно поджимает те места, откуда вынимается шнур. Шнур необходимо вынимать сначала в одну сторону до верхнего угла, а затем также в другую. Далее шнур удаляется полностью. После того, как шнур будет удалён, стекло, аккуратными нажатиями основательно устанавливается в оконный проём. Таким образом, установка закончена. Рекомендация: Шнур лучше вытаскивать круговыми движениями и не спеша, чтобы не повредить резиновое уплотнение. Данная инструкция даёт полное представление о том, как поменять лобовое стекло на ваз 2107 и не только именно на этой модели. В принципе на всей классике замена лобового стекла выполняется именно таким образом. Попутно следует обговорить вопрос о том, как поставить заднее стекло на ваз 2107? Данная процедура проводится таким же образом, как и в случае с лобовым стеклом. Так само потрібно підготувати все необхідне і, вдвох з товаришем, зробити установку скла. Як видно з вищевикладеного, процес заміни лобового і заднього скла в автомобілі особливої складності не представляє такого роду заміни можна успішно виконувати своїми руками.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner